Hakkımızda

     Gifito Dış Ticaret, 2018 yılında kurulmuştur. İlk olarak kişiye özel hediyelik eşya üzerine çalışmalar yapılmıştır. Farklı çeşitlilikteki ürünlere özel tasarımlar yapılarak grafik ve baskı teknikleri alanında tecrübeler edinildikten sonra e-ticaret alanında www.gifito.com.tr alan adıyla ticari faaliyetine başlamıştır.

     Her zaman inovatif çalışmalar yapmak isteyen Gifito, ikinci adım olarak kendi ithalatına başlamak üzere yeni ürün araştırmalarına başlamış ve detaylı araştırmaları sonucunda kurumsal firmalara sunulabilecek son teknoloji ürünler ithal etmek üzere 2019 yılında tamamen bir yenilenmeye gitmiştir. Bu yenilenme sonucunda firmalara tanıtım alanında özel tasarımlar yapılabilecek çeşitli ürünlere yer vererek çalışma alanını hediyelik eşyadan kurumsal hediye olarak da bildiğimiz promosyona çevirmiştir.

     Termos ve matara ithalatıyla yeni bir sayfa açan firmamız yanına elektronik promosyon ürünleri ekleyerek ürün çeşitliliğini arttırarak çalışmalarına devam etmektedir. Firmamız, beş farklı baskı tekniğiyle kurumsal firmalara en uygun ve en dikkat çekici tasarımları yaparak, promosyonda yeni nesilin öncülerinden olmayı hedeflemektedir.

     Kendi araştırmalarımızla ithal ettiğimiz en son model ürünlerimizle özgün kalmayı birinci amaç edindik. Bunun dışında basım tecrübelerimizle operasyon kısmında da müşterilerimize en kısa sürede ürünlerini hazır hale getirmekteyiz. Kendi depolama ve lojistik sistemimizle de kesinlikle müşterilerimizin istediği tarihlerde teslimatlarını gerçekleştirerek disiplinimizin dışına çıkmamaktayız.

     Şu anda yüksek adetlerde stoklarımızla, termos, matara, powerbank, kablosuz hoparlör, kablosuz kulaklık, USB bellek, araç şarjları, telefon tutacakları ve çeşitli elektronik aksesuarlarla hizmetinizdeyiz. Yeni ürünler konusunda araştırmalarımızda her zaman devam etmektedir. Çeşitliliği arttırarak ve her zaman ürünlerimizi stoklu tutarak sizlere promosyon alanında en hızlı çözümü sunmaya devam edeceğimizden şüpheniz olmasın.

gifito-dünyası.jpg (22 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.